РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Гірські лижі: Марсель Хіршер здобув другу перемогу в сезоні

Чинний володар великого кришталевого глобуса Кубка світу із гірських лиж Марсель Хіршер здобув уже другу перемогу в нинішньому сезоні. Вигравши гігантський слалом у Валь-ді-Зері, підкорив і звичайний слалом в італійській Мадонні-ді-Кампільйо.

Лижі   Світ   2012-12-19   Повний варіант   
Словенка Тіна Мазе виграла швидкісний спуск і слалом

Потягатись із Марією Хофль-Ріш у гірськолижному слаломі у Тіни Мазе шансів небагато, а втерти носа Ліндсі Вон у швидкісному спуску - і поготів. А от у поєднанні цих двох видів словенська спортсменка цілком може розраховувати на перемогу.

Лижі   Україна   2012-12-07   Повний варіант   
Стрибки з трампліна: Перший етап виграв німець Зеверін Фройнд

На першому етапі Кубка світу зі стрибків з трампліну у норвезькому Ліллергаммері перемогу здобув німець Зеверін Фройнд.

Лижі   Світ   2012-11-25   Повний варіант   
1
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.