РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ
 ГОЛОВНІ НОВИНИ
Vuelta-2012: Велогонщики фінішували на гоночному треку "Моторленд Арагон"

"Моторленд Арагон" змінює кваліфікацію. Родзинкою 7 етапу багатоденки Vuelta став фініш на знаменитому гоночному треку. До того, як відчути себе в шкурі приборкувачів мотобайків, пелотон здолав 160 кілометрів доволі невибагливим рельєфом.

Мотоперегони: Антоніо Кайролі виграв обидві гонки на трасі в англійському Вінчестері

Антоніо Кайролі близький до свого уже 4-го поспіль титулу чемпіона світу з мотокросу. На трьох етапах поспіль італієць просто не залишає суперникам шансів.

Володимир Кличко у грудні битиметься із Вахом

Польський супертяж Маріуш Вах підписав контракт на бій із володарем поясів у категоріях WBA/WBO/IBF/IBO у суперважкій вазі Володимиром Кличко, повідомляє польська преса.

Бокс   Світ   2012-08-03   Повний варіант
Кучеров: Однозначним фаворитом є "Динамо"

З Павлом Кучеровим інтерв’ю було заплановано на тему протистояння розіграшу Ліги чемпіонів між "Динамо" та "Фейєноордом".

Китайська сенсація встановила Олімпійський рекорд

Одна з головних сенсацій Ігор-2012 китаянка Є Шивень вийшла у фінал Олімпіади на 200-метрівці комплексним плаванням з Олімпійським рекордом.

Плавання   Світ   2012-07-31   Повний варіант
Формула-1: влада Валенсії продовжує боротьбу за збереження гран-прі

Глава уряду Валенсії Альберто Фабра продовжує боротись за збереження етапу Формули-1 у рідному місті.

Турнірна таблиця чемпіонату України з футболу

Турнірна таблиця чемпіонату України з футболу 2012/2013 серед команд Прем'єр-ліги.

"Ураган" представлятиме Україну на турнірі "Beskidy Futsal Cup 2012"

Україну на турнірі "Beskidy Futsal Cup 2012" представлятимуть два колективи - львівська "Енергія" (чемпіон і володар Кубка країни) та івано-франківський "Ураган" (бронзовий призер Екстра-ліги).

Український гросмейстер виграв Золоту класику в Амстердамі

Український гросмейстер Василь Іванчук став переможцем міжнародного турніру Асоціації шахістів професіоналів Золота класика в Амстердамі.

Шахмати   Світ   2012-07-23   Повний варіант
Перегони: Валерій Пушкар здобув перемогу у класі production

Румунський гравій виявися прихильним до українців. Пілот команди “Дрім тім Юкрейн” Валерій Пушкар зумів здобути перемогу на етапі інтерконтинентального чемпіонату з ралі у класі production.

Теніс: У фіналі турніру зіграють Тіпсаревіч і Белуччі

Янко Тіпсаревіч за крок від того, щоби здобути другий титул за два тижні. Після тріумфу в німецькому Штутгарті серб зіграє у фіналі відкритого чемпіонату Швейцарії.

Теніс   Світ   2012-07-22   Повний варіант
У Києві стартував Чемпіонат України з кільцевих гонок

На старті Чемпіонату України з кільцевих гонок - понад два десятки екіпажів.

Велоспорт: Кавендіш виграв фінішний спурт 18 етапу "Туру Франції"

Британець, втративши шанси на “зелену майку” цьогорічного "Тур де Франс", виграв фінішне зіткнення спринтерів 18 етапу марафону. Заключного відрізку дистанції у 222 км чинний чемпіон світу дістався у групі з 14 велосипедистів.

Теніс: Філіп Кольшрайбер прямує до четвертого домашнього титулу

Німецький тенісист Філіп Кольшрайбер, який за кар'єру виграв 4 турніри і з них 3 у рідних стінах, прямує до чергового домашнього титулу. Він пробився до чвертьфіналу ґрунтового мільйонника в Гамбурзі.

Теніс   Світ   2012-07-19   Повний варіант
"Металург" - "Челік". Анонс

Донецький "Металург" перший з-поміж українських команд розпочинає свій шлях в єврокубках.

Другий кваліфікаційний раунд Ліги Європи. 19.07.2012. 20:00. Донецьк, стадіон "Металург". Телетрансляція на каналі "Футбол", онлайн трансляція на сайті "ФУТБОЛ 24".