РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ
 ГОЛОВНІ НОВИНИ
"Моряки" починають з перемоги."Чорноморець" - "Говерла" - 3:2

Picture 1 - f2.jpgМоряки починають з перемоги.Чорноморець - Говерла - 3:2. ВІДЕО
Одеський "Чорноморець" у напруженому матчі вириває перемогу у ужгородської "Говерли".

Справжню драму розіграли на стадіоні “Чорноморець” одеський клуб та ужгородська “Говерла”. З перших хвилин поєдинку господарі поля пішли вперед великими силами і вже на 14 хвилині зустрічі рахунок став 1:0 на користь “моряків”. Проте підопічні Романа Григорчука не зупинилися і продовжили атакувати гостей, які нічим не могли відповісти більш сильнішій та швидкій команді.

Згодом господарі поля збільшують рахунок, автоголом відзначився Єлісєєв, а до кінця першого тайму “Чорноморець” забиває третій гол. Становище “Говерли” стало геть невтішним і підопічні Олександра Севідова почали рятувати гру.

У другій половині зустрічі ужгородці почали більше сил спрямовувати на створення небезпечних моментів. І через 20 хвилин після перерви “Говерла” вже відставала від “моряків” лише на один м'яч. Проте зрівняти рахунок у протистоянні гостям все ж не вдалося. “Чорноморець”, який зрозумів, що все може завершитися сумно, почав більш уважно діяти у захисті. Таким чином, одесити здобувають першу перемогу у чемпіонаті, ну а “Говерлу” можна привітати хіба що з самовідданою грою, яку вони сьогодні продемонстрували.

"Чорноморець" - "Говерла" - 3:2

Голи: Де Матос 15, Єлісєєв (а.г.) 33, Де Матос 43, Міщенко 52, Трухін 67