РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Китайська сенсація встановила Олімпійський рекорд

Picture 1 - plav.jpgОдна з головних сенсацій Ігор-2012 китаянка Є Шивень вийшла у фінал Олімпіади на 200-метрівці комплексним плаванням з Олімпійським рекордом.

Шістнадцятирічна Є Шивень фінішувала з результатом 2 хвилини 8,3 секунди.

Австралійка Алісія Каутс, яка стала другою, поступилася китаянці більше 0,5 секунди, третій час (2.10,06) показала американка Кейтлін Леверенц.

Нагадаємо, що Є Шивень вже є Олімпійською чемпіонкою Лондона - китаянка перемогла на 400 метрах комплексом, оновивши світовий рекорд, що раніше належав легендарній Стефані Райс, причому - на останньому етапі була швидшою навіть за визнаного майстра - американця Раяна Лохте.


За матеріалами: РИА Новости

Плавання   Світ   2012-07-31   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.