РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
"Майндшер" - чемпіон України з пляжного футболу

Тішитись настанню осені може будь-хто, от тільки не любителі пляжного футболу. Вслід за виступами національної збірної, завершився сезон і в українській першості, де у протистоянні київських "Гріффіна" та "Майндшера" визначилась найсильніша команда країни.
Чимало представників збірної України були задіяні у фінальному матчі внутрішнього чемпіонату. Зокрема сейви капітана Віталія Сидоренка стали серйозним бар’єром для атакувальних потуг футболістів "Гріффіна", які, в підсумку, так і не спромоглись засмутити голкіпера збірної України бодай раз.

А от гравці "Майндшера" свої гольові нагоди використали сповна - як наслідок, у воротах суперників опинились 4 м’ячі. Утім футболісти "Гріффіна" з приводу поразки та, відповідно, другої сходинки не надто сумували. Від команди узагалі мало хто чекав проходу до золотого матчу чемпіонату.


Футболістам "Майндшера" до вручення чемпіонських нагород не звикати. До цього команда уже тричі виборювала першу позицію в українській першості. Тепер же, зробивши це вчетверте, "Майндшер" встановив нове досягнення. Наразі у київської команди - найбільше чемпіонських титулів в Україні, то ж шампанське та конфеті зовсім не зайві.

Футбол   Україна   2012-09-10   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.