РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Блохін: Будь-яке очко на виїзді - нам в скарбничку

Picture 1 - bkloxin.jpgЗбірна України тріумфально повертається додому. Після нелегкої гри з Англією наші хлопці перебувають у хорошому настрої.

"Я задоволений. Я говорив на прес-конференції і ще раз повторюю, що будь-яке очко на полі суперника, а я думаю, що за вихід буде боротися чотири команди, - це нам в скарбничку",  - заявив Олег Блохін телеканалу 24.

Ми будемо боротися за лідерство з Англією, Польщею та Чорногорією. Але якщо ми не візьмемо очки з Молдовою та Чорногорією, то напевно важко буде", - сказав наставник української збірної.

Нагадаємо, що у вівторок, 11 вересня, збірна України зіграла на лондонському Уемблі зі збірною Англії 1:1. На супергол Євгена Коноплянки господарі відповіли ударом Френка Лемпарда з пенальті.

Наступний матч наша збірна проведе рівно через місяць, 12 жовтня, на виїзді проти Молдови.

За матеріалами: Спорт bigmir)net

Футбол   Україна   2012-09-12   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.