РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Літній біатлон: Українці виступлять в Уфі найсильнішим складом

Чемпіонат світу з літнього біатлону для збірної України - один із найважливіших етапів підготовки до нового зимового сезону. Адже до Уфи, де вже завтра стартує перша гонка форуму, команда вирушає у найсильнішому складі.


Дериземля, Семенов, Сєднєв, Біланенко, Бережной і Прима - саме ці шестеро складуть кістяк чоловічої команди на зимовому Кубку та Чемпіонаті світу. Побачимо в Уфі і найсильніших нині представниць красивої половини збірної - сестер Семеренко, Бурдигу, Підгрушну, Джиму і Супрун.

Біатлон   Світ   2012-09-19   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.