РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Золотий м'яч" 2012 року вручатиме Шевченко

Picture 1 - sheva.jpgСьомого січня українець вручить нагороду найкращому футболістові світу.
Саме Андрія Шевченка ФІФА запросила вийти на сцену Конгрессхауза у Цюріху 7 січня, щоб вручити нагороду, швидше за все, Ліонелю Мессі - неймовірному аргентинцеві з "Барселони" на прізвисько Блоха.

Принаймні, Ліонель - головний фаворит на приз за котируваннями провідних букмекерських контор. Як відомо, якщо Мессі виграє "Золотий м'яч" і в цей раз, то стане першим в історії чотирикратним його володарем. Хоча сам Шевченко кращим гравцем 2012 не вважає Мессі, і не його головного конкурента з "Реала" Кріштіану Роналду.

"Це зірки, але я б віддав нагороду Іньєсті. Хто може бути яскравішим за гравця, який більше за всіх за останні шість років зробив для того, щоб Іспанія стала чемпіоном світу і Європи?!", - сказав Андрій Шевченко.

Нагадаємо, сам Андрій виграв "Золотий м'яч" за підсумками 2004 року, виступаючи за "Мілан".

Джерело:  sport.segodnya.ua

Футбол   Світ   2012-11-06   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.