РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Чоловіча збірна третя на Кубку європейських націй

Picture 1 - borotba.jpgЖіноча збірна України завоювала Кубок європейських націй.Чоловіки підтримали почин жіночої збірної і також потрапили до трійки лідерів. Пройшовши досить сильні команди Болгарії та Грузії.

Чоловіча збірна зустрілася в першому колі зі командою господарів. Здобути перемогу змогли тільки Андрій Стаднік, який зустрічався зСосланом Рамоновим і Павло Олійник, чиїм суперником був переможець Кубка Кадирова Шаміль Ахмедов.
У болгарських спортсменів українці виграли з явною перевагою, 6:1.

У бронзовому фіналі, де наших спортсменів чекали борці з Грузії, українці здобули впевнену перемогу. Рахунок 5:2, міг виглядати і по-іншому, але через травми зі змагань знялися Андрій Стадник та Павло Олійник.

Попереду у наших вільників ще один Кубок. Кубок України стартує вже наступного тижня в Броварах.galsports.com

Боротьба   Україна   2012-11-14   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.