РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Василь ІВАНЧУК - переможець "Королівського турніру"

Picture 1 - iva4yk.jpgВасиль Іванчук став переможцем шостого за рахунком "Королівського турніру", що завершився минулого вечора в Бухаресті. Втім, ставати "королем" українцеві не в новинку: у 2009-му Василь вже залишав Румунію в цьому званні.

В основній партії заключного туру Іванчук і Топалов розійшлися миром. Це означало, що їм належить розіграти головний приз на тай-брейку. За регламентом Іванчук і Топалов повинні були зіграти дві швидкі партії з контролем 15 +3. Якщо вони не виявлять переможця, то ще дві партії з контролем 5 +3. Якщо ж і за підсумками бліца буде рівність, долю першого призу вирішить "Армагеддон". Але першу швидку партію Іванчук виграв чорними, у другій зробив нічию білими і став чемпіоном.


galsports.com

Шахмати   Україна   2012-11-14   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.