РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
До Львова зїжджаються снайпери

Picture 1 - lviv.jpgУ період з 17 до 22 листопада 2012 року на львівській навчально-спортивний базі літніх видів спорту МО України (СКА, вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової серед юнаків та дівчат 1994 р.н. та молодших.

В змаганнях прийматимуть участь понад 200 юних атлетів, які представлятимуть 20 областей України, АР Крим та м. Київ.

Даний захід проводиться Державною службою молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та федерації стрільби Львівської області.

Головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії Степан Старінський (м.Львів).

17 листопада 2012 року відбудеться урочисте відкриття змагань.

Протягом змагань з 18 до 22 листопада 2012 року, щоденно о 10.00 год. учасники чемпіонату визначать долю 16 комплектів нагород.
galsports.com

Біатлон   Україна   2012-11-16   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.