РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Японський фігурист встановив світовий рекорд

Picture 1 - fig.jpgЯпонський фігурист Юдзуру Ханью захопив лідерство в турнірі одиночників на домашньому етапі Гран-прі, встановивши світовий рекорд у короткій програмі.

Ханью чисто виконав коротку програму, що включала четверний тулуп, аксель у три з половиною обороти, каскад потрійний лутц-потрійний тулуп, обертання четвертого, найвищого рівня складності й доріжку кроків третього рівня.

17-річний японський фігурист одержав за прокат 95,32 бала, що є кращим результатом на міжнародних турнірах під егідою ISU за всю історію проведення змагань по новій системі суддівства.

Він поліпшив свій же рекорд (95,07), показаний у короткій програмі на турнірі "Скейт Америка" нинішнього сезону.

//NEWSru.com

Ковзани   Світ   2012-11-25   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.