РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Закулісся Кубка світу з біатлону. Превью сезону 2012/2013

Picture 1 - biatlon.jpgСьогодні починає новий виток в своїй історії черговий Кубок світу - 2012/2013 років. Завіса змагання відкриває змішана естафета. Але перед тим, як ознайомитися зі стартовими складами нашої збірної і її конкурентів, пропонуємо Вашій увазі загальнокомандні складів деяких команд.

Склади команди наших головних суперників на перший етап Кубка світу сезону 2012/2013 років, який стартує сьогодні - 25 листопада.

Україна. І чоловіча, і жіноча збірні не зазнали колосальних ротації і ми зможемо помилуватися на перших етапах Кубка світу усіма лідерами українського біатлону. Список біатлоністок від України очолюють Віта і Валя Семеренко, Наталія Бурдига, Олена Підгрушна, Юлія Джима. Запасними їдуть екс-росіянка Надія Бєлкіна та великодосвідчена Інна Супрун. У чоловіків виступлять Сергій Семенов, Андрій Дериземля, Артем Прима, Сергій Седнєв та Олександр Біланенко. Можливими замінами можуть стати Роман Прима, Олег Бережний та вперше потрапив в основу збірної Дмитро Підручний.

Німеччина. У Німеччині подув вітер змін і за рік до Сочі-2014 у збірній відбуваються кардинальні ротації. Якщо у чоловіків складу досить передбачуваний, то значні зміни торкнулися жіночу збірну. У чоловіків виступлять Андреас Бірнбахер, Міхаель Грайс, Флоріан Граф, Ерік Лессер, Арнд Пайффер і Симон Шемпа. Жіночий склад збірної на протязі трьох етапів зазнає деяких перестановки. Так, на першому етапі в Остерсунді (Швеція) будуть бігти Тіна Бахман, Міріам Гесснер, Андреа Хенкель, Марен Хаммершмідт, Франциска Хільдебранд і Надін Хорхлер. У Хохфільціне (Австрія) - другий етап - Кароліна Хеннеке і Юліані Долль замінять Хаммершмідт і Хільдебранд. А на третьому етапі в словенській Поклюці буде дебют двухкратной олімпійської чемпіонки в лижних гонках Еві Захенбахер-Штеле.

Норвегія. Особливих питань до складу норвезької збірної - як у чоловіків, так і у жінок - ні. Правда, Тар'єю Бе не виступить на найближчому етапі КМ і це, мабуть, є самим неприємним сюрпризом для шанувальників збірної. Норвжескіх чоловіків очолюють Уле Ейнар Бьорндален і Еміль Хегле Свенсен, а також Ларс Бергер, Ларс Хельге Біркеланд, Ерленд Бьонтегорд, Ветли С'ястад Крістіансен і Хенрік Л'Абе-Лунн. Лідером жіночої норвезької дружини залишається Тура Бергер, а компанію їй складуть на відкритті нового сезону Кубка світу в шведському Остерсунді Сюнневе Солемдал, Тіріл Екхофф, Хільде Фенне, Еліс ринг, Фанні Велле-Країн Хорн, Марті Олсбу.

Франція. Французи одні з перших визначилися зі складом збірної на перші етапи і за місяць до початку сезону озвучили імена спортсменів, які виступлять в Остерсунді (Швеція) і Хохфільціне (Австрія). Лідер минулого сезону у чоловіків Мартен Фуркад пропустить тільки першу гонку - змішану естафету. Але вже на першому особистому старті в Остерсунді Фуркад-молодший планує порадіти своїх шанувальників особистою присутністю. Його старший брат - Симон - через операції на спині, швидше за все, пропустить грудневі й січневі етапи. Також в чоловічій збірній виступлять Жан-Гійом Беатрікс, Алексіс Беф, Венсан Жей і Симон десть. Представляти триколірних в жіночій збірній будуть Марі Дорен-Абер, Марі-Лор Брюне, Софі Буайе, Анаіс бескон, Клер Бретон, Марін Болл.

Білорусь. У складі жіночої команди до старту в першому етапі Кубка світу готуються Дар'я Домрачова, Анастасія Дуборезова, Людмила Калінчик, Надія Скардіно, Надія Писарєва та Ірина Кривко. У чоловіків головною зіркою є не спортсмен-біатлоніст, а спортсмен-тренер - іменитий Рафаель Пуаре. Подивимося, чи покажуть високі результати його підопічні - Сергій Новиков, Олександр Бабчін, Євген Абраменко, Володимир Аленішко, Володимир Чепелін і Олексій Абромчік - вже на початку кубкового сезону.

Росія. Від наших північних сусідів у жінок виступлять Ольга Зайцева, Ольга Вілухіна, Світлана Слєпцова, Катерина Глазиріна, Марина Коровіна і Катерина Шумілова. У чоловіків на перших етапах Кубка світу вийдуть на лижню Дмитро Малишко, Олексій Волков, Антон Шипулін, Євген Устюгов, Євген Гаранич і Андрій Маковеїв. Поза збірної на Кубку світу залишилися Іван Черезов і Максим Чудов, які почнуть свої виступи тільки з другого етапу Кубка IBU і не факт, що вони зможуть повернутися на колишній рівень і посунути когось з нинішнього першого складу російської збірної.

Швеція. Якщо у чоловічої збірної Швеції компанія досить сильна, то в жіночій її половині виділити хоч якогось лідера вкрай складно. Тому не дивно, що головний тренер команди ставить на сильну половину людства. Бьорн Феррі, Карл Юхан Бергман, Фредрік Ліндстрем, Магнус Юнссон, Крістофер Ерікссон і Тобіас Арведсен будуть намагатися виступити якнайкраще на домашньому етапі світових змагань. А в рядах жіночої половини шведів вийдуть Йенні Юнссон, Анна-Карін Стремстедт, Аса Ліф, Інгела Андерссон, Елізабет Хогберг, Емілі Ларссон, Елін Меттссон.

Словенія. Лідером словенської дружини безперечно є Яків Фак. Клемен Бауер, Янез Маріч, недавній юніор Симон Кочевар і Петер Докл складають почет іменитого словенця і будуть намагатися відповідати планці Фака. Тея Грегорін, Андреа Малі, Лілі Дрчар

Австрія. Все спокійно і передбачувано. Чоловічу команду представлять Крістоф Зуманн, Сімон Едер, Даніель Мезотіч, Домінік Ландертінгер, Фрідріх Пінтер, Свен Гроссеггер. А Романа Шремпф, Ірис Вальдхубер і Рамона Дюрінгер увійшли до складу жіночої збірної.

США. Зоряно-смугасте збірна виступить у звичному складі. У чоловіків - це Лоуелл Бейлі, Тім Берк, Рассел Карі, Джей Хаккінен, Лейф Нордгрін. У жінок - Сюзан Данклі, Сара Стьюдбейкер, Анналіс Кук, Ленні і Трейсі Барнс.


Склади команди в першій гонці Кубка світу сезону 2012/2013 - змішаній естафеті:

Німеччина: Андреа Хенкель, Тіна Бахман, Арнд Пайффер і Ерік Лессер.

Україна: Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Андрій Дериземля та Сергій Семенов.

Словаччина: Яна Герекова, Анастасія Кузьміна, Павол Хурайт і Мирослав Матяшко.

Польща: Христина Палка, Магдалена Гвіздон, Кшиштоф Пливачік і Лукаш Журек.

Казахстан: Аліна Райкова, Марина Лебедєва, Сергій Наумік і Ян Савицький.

Швейцарія: Селіна Гаспаріні, Еліза Гаспаріні, Симон Халленбартер і Бенджамін Вегер.

Франція: Марі Дорен Абер, Марі Лор Брюне, Жан-Гійом Беатрікс і Алексіс Беф.

Росія: Ольга Зайцева, Ольга Вілухіна, Олексій Волков та Євген Устюгов.

Білорусь: Надія Скардіно, Дарина Домрачева, Сергій Новиков і Володимир Аленішко.

Швеція: Йенні Юнссон, Анна-Карін Стремстедт, Бьорн Феррі і Фредрік Ліндстрем.

Словенія: Тея Грегорін, Андреа Малі, Яків Фак, Клемен Бауер.

Австрія: Катаріна Іннерхофер, Романа Шремпф, Домінік Ландертінгер, Крістоф Зуманн.

Під питанням менше ніж добу до старту «смішки» залишається складу команди з Норвегії.

Жіноча половина української команди стартує дуже потужно в грудні. Останні два сезони українки на першому етапі вриваються в десятку загального заліку і тримають свої місця практично всю першу половину сезону.

Наша чоловіча частина збірної розкатує ближче до Хохфільціну або навіть до Поклюці. Втім, в цьому році на першу змішану естафету українці виставили найсильніших біатлоністів, які пройшли на найвищому рівні підготовку та контрольні старти перед початком змагального сезону.

Нагадаємо, гонка відбудеться в неділю 25 листопада. Старт - о 16:30 за київським часом. Транслювати змішану естафету буде "Перший Національний" з 16.20. З російських каналів - Росія 2 і Євроспорт.

Відзначимо, що в цьому році "Перший Національний" нарешті покаже практично всі гонки Кубка світу з біатлону в прямому режимі з прямими включеннями зі студії, в якій гості біатлонного світу обговорюватимуть змагання, перспективи та проблеми українського і світового біатлону. Коментувати Кубок світу буде Олександр Мащенко.

Біатлон   Світ   2012-11-25   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.