РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Біатлон. Підгрушна зупинилася за два кроки від подіуму

Picture 1 - biatlon.jpgКоролевою Естерсунда стала норвезька біатлоністка Тура Бергер.

Ще одну класну гонку провела Олена Підгрушна. Так, утримати другу позицію після вчорашнього спринту їй не вдалося, але на дистанції Олена показала себе справжнім бійцем, і її сьогоднішній п'ятий результат - на вагу золота.

А виграла гонку - Тура Бергер, яка стала абсолютною переможницею Естерсунда. Чудова норвежка продемонструвавши впевнену стрільбу й відмінну швидкість, ні на секунду не дозволила засумніватися у своїй перемозі. Промах на останньому рубежі Тура, звичайно, могла собі дозволити.

Боротьба за два залишилися місця на п'єдесталі пошани розгорнулася між двома спортсменками. У підсумку молодість Дар'ї Домрачової виявилася сильнішою за досвід Андреа Хенкель.

Серед значних просувань відзначимо потрапляння в десятку найсильніших Анастасії Кузьміної та Катерини Глазиріної, відповідно, з 19-го й 26-го стартових місць.

Єдиною серед українок, хто зумів поліпшити свої позиції після спринту, стала Віта Семеренко, яка піднялася з 27-го на 25-е місце. Юлія Джима й Валя Семеренко, незважаючи на три промахи у кожною, зуміли набрати непогані кубкові бали.

У загальному заліку Кубка світу перевага Тури Бергер над найближчими суперницями виросла до 36 балів. Олена Підгрушна зберігає місце у десятці, й більш того - підіймається на п'яте місце.

Тепер біатлоністи переїжджають до Австрії, де вже в найближчу п'ятницю Хохфільцен прийме другий етап Кубка світу.

1. Тура Бергер (0 +0 +0 +1) 31:01.9

2. Дар'я Домрачова (0 +0 +1 +0) +29.8

3. Андреа Хенкель (0 +0 +0 +0) +51.5

...

5. Олена Підгрушна (0 +2 +1 +0) +1:15.2

25. Віта Семеренко (0 +1 +2 +1) +3:03.1

30. Юлія Джима (1 +1 +1 +0) +3:15.0

32. Валя Семеренко (2 +0 +1 +0) +3:23.6


Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Біатлон. Підгрушна зупинилася за два кроки від подіуму

За матеріалами: biathlon.com.ua

Біатлон   Світ   2012-12-03   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.