РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Попередня допінг-проба Ваха після бою з Кличком виявилась позитивною

Picture 1 - dopping.jpgПро позитивний результат допінг-проби А Маріуша Ваха після бою з Володимиром Кличком написало німецьке видання Bild.

Проба на ймовірне використання допінгу польським суперважкоатлетом показала наявність в організмі Маріуша Ваха анаболічних стероїдів.

У випадку підтвердження цього результату допінг-пробою В Маріуша Ваха можуть дискваліфікувати на один рік та заборонити впродовж цього періоду проводити бої у Німеччині.

Нагадаємо, 10 листопада чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF / IBO / WBA / WBO українець Володимир Кличко захистив свої титули. Перемогу над польським боксером Маріушем Вахом Кличко здобув за очками після 12 раундів.


Джерело: boxingnews.com.ua

Бокс   Світ   2012-12-03   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.