РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
"Дніпро" став найрезультативнішою командою Ліги Європи

Picture 1 - fff.jpg Шістнадцять забитих м'ячів підопічними Хуанде Рамоса, що в середньому становить 2,67 м'ячі за матч - це найкращий показник серед всіх 48 учасників групового раунду Ліги Європи.

У найближчих конкурентів французького "Ліона" та швейцарського "Янг Бойз" - по 14, причому швейцарці, посівши третє місце в групі, закінчили свій виступ у турнірі.

Разом з результативною атакою у "дніпрян" яскраво виражені і проблеми в обороні. Вісім пропущених м'ячів (у середньому 1,33) - це все-таки забагато навіть для "бразильської системи".

Нагадаємо, у четвер, 6 грудня, "Дніпро" в домашньому поєдинку з рахунком 4:0 розгромив шведський АІК, зайнявши, таким чином, перше місце в своїй групі.


Джерело: terrikon.com

Футбол   Україна   2012-12-07   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.