РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Менні Пакьяо програв важким нокаутом Маркесу

Picture 1 - markes.jpgОдин з найкращих боксерів планети, екс-чемпіона світу у восьми вагових категоріях Менні Пакьяо зазнав п'ятої поразки в кар'єрі.

У неділю вранці в Лас-Вегасі ПакМен програв екс-чемпіону світу в чотирьох вагових категоріях мексиканцю Хуану Мануелю Маркесу важким нокаутом на останній секунді шостого раунду.

Поєдинок почався досить спокійно, Пакьяо дів активніше, а Маркес працював від оборони.

У третьому раунді Пакьяо побував у нокдауні після сильного удару Маркеса з правої руки. Але це був епізод - мексиканець продовжував боксувати від оборони.

У наступному раунді Пакьяо відповів Маркесу тією ж монетою, відправивши його в нокдаун. А до кінця п'ятого раунду філіппінець завдав супернику безліч сильних і точних ударів, після яких мексиканець ледь достояв до кінця раунду.

Шостий раунд пройшов в спокійному темпі, проте на останній секунді Маркес завдав точного удару справа, відправивши Пакьяо у глибокий нокаут, після якого той близько хвилини пробув без свідомості.

Це був четвертий бій між боксерами і перша перемога Маркеса. У трьох попередніх поєдинках було дві перемоги Менні і нічия.

Бокс   Світ   2012-12-09   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.