РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Володимир Кличко домовиться з Повєткіним про бій до 17 січня

Picture 1 - kl.jpgУкраїнський боксер Володимир Кличко та росіянин Олександр Повєткін повинні домовитись про спільний бій до 17 січня.

Про це повідомляє boxingscene.com.

Як відомо, у жовтні віце-президент WBA Жильберто Мендоса на конгресі в Джакарті видав наказ, згідно з яким переможець поєдинку Володимир Кличко - Маріуш Вах буде зобов'язаний провести обов'язковий захист проти Повєткіна до 27 лютого 2013 року, якщо російський спортсмен не дасть письмової згоди іншому боксеру на бій з українцем.

До слова, Всесвітня боксерська асоціація зобов’язала тимчасового чемпіона WBA провести у першій декаді 2013-го двобій із суперчемпіоном цієї версії.

Джерело: terrikon.com

Бокс   Світ   2012-12-19   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.