РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Блохін: Простіше вигнати тренера, ніж усю команду.

Головний тренер "Динамо" Олег Блохін розповів про трансферну діяльність киян та поділився планами щодо другої частини сезону.
"Відсотків на 70 ми укомплектовані, ще будуть точкові підсилення.

Поки крім Люльки ніхто з оренди не повернувся. Купили, наскільки знаю, Селіна і Безуса. Далі подивимося.

Якщо говорити про чищення складу, то можна всіх вигнати. Простіше тренера змінити, ніж склад поміняти. Кого я ще буду просити купити? Мені потрібно чотири форварди, три воротарі і т.д. Нічого конкретного поки не можу сказати", - розповів Олег Блохін.

"Бордо? Я радий, що попався такий суперник. У нас буде час, зуміємо підготуватися. Не думаю, що навесні буде та команда, яку я хочу бачити, але будемо старатися", - додав Олег Володимирович.

Футбол   Україна   2012-12-31   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.