РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Підопічний Кличка відпрацьовує удари на священику в церкві

Picture 1 - kl88.jpgТимчасовий чемпіон WBO у першій важкій вазі британець Ола Афолабі на прес-конференції в Ерфурті з нагоди бою проти чинного чемпіона WBO, Мазко Хука поділився формулою свого успіху.
Британець каже, що практично ніде не розлучається з боксом: "Тренуюся не лише з понеділка по п’ятницю, але і по неділях у церкві з приходським священиком. Поєдинок з Хуком або я завершу достроково, або ж Марко відправить мене у нокаут", - цитує Афолабі прес-служба Sauerland Event.

"Марко не виграв, а програв перший бій. Тоді у мене не було по-справжньому професійного оточення. Зараз же я в промоутерській компанії Кличка, а мій тренер - Фріц Здунек. Це додало мені упевненості, і я готовий перемогти Хука", - підкреслив боксер.

Раніше Хук закликав Кличка не підсилати до нього найманців, а прийняти його виклик самому.

Нагадаємо, що Хук і Афолабі вийдуть на ринг в Ерфурті 5 травня.
Додамо, що ці боксери зустрічалися у грудні 2009 року. Тоді Хук переміг по очках, проте Афолабі не визнав своєї поразки.


За матерiалами: novynar.com.ua/sport

Бокс   Івано-Франківськ   2012-04-05   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.