РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Колишню зірку світового тенісу підозрюють у зґвалтуванні 30 спортсменок

Picture 1 - tenis2.jpgПівденноафриканець Боб Хьюітт виключений з Міжнародного тенісного залу слави.

Про це повідомляє Agence France-Presse.

15 листопада минулого таємне голосування виконкому Зали слави, на якому було вирішено виключити Хьюїтта. Приводом послужили звинувачення, які висунули проти нього його колишні учениці. Спортсменки звинуватили Хьюїтта в згвалтуванні.

Хьюітт виступав у 1960-1980-і роки. У 1976 році він перейшов на тренерську роботу, але при цьому періодично виходив на корт в якості гравця. На рахунку Хьюїтта дев'ять перемог на турнірах "Великого шолома" в парному розряді, а також шість перемог у міксті. У 1974 році у складі збірної ПАР став переможцем Кубка Девіса. У 1992 році його включили до Зали слави тенісу.

У 2011 році стало відомо про те, що колишні учениці Хьюїтта звинуватили його в сексуальному насильстві. За деякими даними, тренер міг згвалтувати більше 30 дівчат в 1970-1990 роки. Офіційно звинувачення проти 72-річного тренера ще не висунуті.

У травні 2012 року від Залу слави тенісу зажадали виключити Хьюїтта з ряду своїх членів, за підсумками внутрішнього розслідування виконком погодився з такою вимогою. Хьюітт став першою людиною, яка була виключена з Зали слави.

//Лента.ру

Теніс   Світ   2012-11-18   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.